İzmir Turbo ilk günden itibaren müşteri memnuniyetini ön planda tutmuş ve zaman içinde yaptığı atılımlarla perakende satışları konusunda liderliğe ulaşarak turbo ürünleri konusunda başarılı olmuştur İZMİR TURBO YAKLAŞIK 500 çeşidin üzerinde araçların komple turbolarını ürün yelpazesinde bulundurarak siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti sunmayı kendisine görev edinmiştir.

İzmir Turbo tüm motorlarda montaja giren orijinal markaların Garrett, KKK, SCHWITZER, MITSUBISHI, HOLSET, IHI, MAHLE, CONTITURBO, GARRETT PERFORMANS turbolarının satıcısı ve servisidir.

2008 yılında ticari hayatına başladığı günden bu yana büyüme grafiğindeki istikrarı sürdüren İzmir Turbo; “ticarette güven ve dürüstlük” esasını kendine felsefe edinmiştir. Bu yaklaşımla dünya standartlarında kalitesi kanıtlanmış orijinal turboşarj ürünlerini Türk otomotiv sanayi ile buluşturma misyonuyla hareket etmektedir. İzmir Turbo’yu diğer turbo işi yapan firmalardan ayıran temel özelliklerinden biri orijinalliğinden şüphe duymayacağınız, kaliteli ve geniş ürün yelpazesi stoğunu, müşteri memnuniyeti esasıyla harmanlayarak hızlı ve özenli bir şekilde hizmet sağlamasıdır.

Bir dünya markası olma yolunda ilerleyen İzmir Turbo kaliteden ödün vermeden yüksek teknoloji ve çağa ayak uyduran hizmetini sizlerle buluşturmaktan onur ve gurur duyar. Güler yüzlü çalışanları ile sektöre girdiği günden beri damga vuran firmamız müşteri memnuniyeti odaklı çalışma sistemiyle Bornova / İZMİR de hizmet vermeye devam etmektedir.
Vizyonumuz

Turbo Sistemleri sektöründe güveni, saygınlığı ve müşteri memnuniyetini temel ilke edinmiş İzmir Turbo, turbo sektörü alanında etkin ve teknolojik çözümler üretmek için yenilikleri sürekli takip ederken müşterilere beklentilerinin üzerinde hizmet ve içerik sunmayı amaçlar.

Kalite standartlarına uygun kurumsal yapımız ile sektörümüzde lider bir kuruluş olmak firmamızın vizyonudur.

Misyonumuz

• Sektöründe en güvenilir, en yenilikçi ve maliyeti en uygun ürün, hizmet ve çözümleri sunmak,
• İnsanlığa, çevreye, mevzuata ve evrensel değerlere olan sorumluluklarımızı yerine getirmek,
• Çalışanlarımızın tatmini ve moral değerlerini arttırmak,
• Müşterilerimiz zamanına ve haklarına saygı duymak,
• Yüksek standartlı ve kaliteli hizmet vererek müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmak,
• Çalışanlarımıza, topluma ve çevreye kattığımız değeri sürekli ve belirgin bir biçimde attırmaktır.
Konuşmayı başlat
İzmir Turbo | Melih Dere
Merhaba size nasıl yardımcı olabiliriz?